Biyografisi

Ulunege COŞKUN

Kocaeli Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Atabay İlaç A.Ş. ‘de İthalat ve İhracat sorumlusu ve Bayer Türk Kimya Ltd.Şti.’de Tıbbi Mümessil olarak görev aldım.

Kişisel gelişime olan ilgi ve merakım beni bu yolda araştırma ve eğitimlere yöneltti. NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimleriyle başladığım kişisel gelişim yolculuğuma Kuantum Alan Terapisi Eğitimi ile devam ettim. Yaptığım çalışmaları enerji boyutunda aldığım Theta Healin, Matrix enerji, Reiki Master eğitimleri ile geliştirdim.

Bilinçaltı enerji çalışmalarına duyduğum ilgi beni Kozmik Enerji Terapisine yöneltti ve eğitim sürecini tamamlayarak kişisel gelişim ile ilgili çalışmalarım arasına Kozmik Enerji Terapisini de ekledim. Geçmiş yaşamların ve karmanın yaşamımıza olan etkileri ve bu konu ile ilgili yaşadığım deneyimler sonrası, Holo Terapi uygulayıcılığı ve Regresyon eğitimlerini aldım.

Şu anda çalışmalarıma özellikle Kuantum Alan, Regresyon ve Kozmik enerji terapileri ile devam etmekte olup, Kuantum alan, Regresyon eğitimleri ve Reiki Uyumlamaları vermekteyim. TrendEra Magazine Yaşam Trendleri Dergisi ve Flavius Antiaging Merkezleri web bloğunda yazılarım yayınlanmakta olup; kendi gelişimimle birlikte çevreme ve ihtiyaç duyan danışanlarıma destek olabilmek amacıyla çalışmalarımı FLAVİUS Antiaging Merkezinde sürdürmekteyim…


5198 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam