İmza Hücresi Şifasının Temeli

İmza Hücresi açılış bölümü, Yaradan’dan gelen prana enerjisinin şifa verilen kişinin dört beden sistemine aktarmayı içeren güçlü bir yöntemdir. Şifa seansında kullanılan prana solunumu ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenleri birleşik bir kuvvet içinde birlikte tutan yaşam-sürdürücü enerjidir.

Beş Temel Prana Nefesi…

1.Nefes – Gerçek : Gerçek tüm realitenin ondan yayıldığı, sevgi özüdür ve dünya üzerindeki ışığınızın temelidir. Gerçek sizin gerçekte olduğunuz gibi olma özgürlüğünü yaratan düşünce, söz ve anlam bütünlüğüdür.

2.Nefes – Güven : Güven sizin Yaradan’ın bir parçası olduğunuz gerçeğinden kaynaklanan içsel bir biliştir. Siz tüm realite düzeyine bağlısınız. Hayatınızdaki her şeyin kusursuz bir biçimde geliştiğine güvenin.

3.Nefes – Tutku : Tutku onda kendi yaratıcı ışığınızın mevcudiyetini hissettiğiniz öz enerjidir. O sizin sınırsız bir ışık varlık olduğunuz idrakidir. Yaşam yolculuğunuzun sürekli tekamül etmesini sağlayan kuvvettir.

4.Nefes – Berraklık : Berraklık insan benliğinizin daha büyük, fiziksel olmayan bir kuvvetin bir parçası olduğunu ve o daha yüksek benliğe bağlanarak insan deneyiminizi berrak bir biçimde tamamlayabileceğinizi anlamaktır. Siz berraklık içindeyken, olup bitenleri bilinçli olarak kontrol edebilirsiniz. Berraklık kendi gerçeğini bilmektir ki, bu sizi yaşam planınızı bilinçli olarak yaratmaya yönlendirir.

5.Nefes – İletişim : İletişim insanlar arasındaki, sizinle yüksek benliğiniz arasındaki ve sizinle görünmez ışık kuvvetler arasındaki bilgi ve enerji alışverişidir.


1735 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam