İmza Hücresi Şifasının Çerçevesi

Epifiz Salgı Bezinin Önemi…

İmza Hücresi’nin bir “hücre” olarak adlandırılmasına karşın, o epifiz salgı bezinin içinde yer alan ve ancak süptil ışık parçacığı formunda tanımlanabilen eşsiz bir hücredir. Kadim gizem öğretileri epifiz bezini “ruhun yeri” veya içsel görüş sağlayan “üçüncü göz” olarak nitelendirmişlerdir. Bilimsel açıdan Epifiz omurgalı beyindeki küçük bir iç salgı bezidir. O, beynin tam geometrik merkezinde iki yarıkürenin arasında yer alır. İsmini (pineal) küçük bir cam kozalağa benzeyen şeklinden alır. Diğer şeylerin arasında uyanıklık ve uyku düzenlerini ayarlayan bir hormon olan melatonini de üretir.

İmza Hücresi…

Bedenimizde bulunan ve Yaradan tarafından yaşam planımızı veya o planın imzasını barındırması için oraya yerleştirilmiş olan tek ve mucizevi bir hücredir. O her enkarnasyon için orijinal kusursuzluğun ve amacın şifresidir.

İmza hücresi kendini kopyalayarak bedeni oluşturan tüm farklı hücreleri oluşturur. Bedendeki her hücre orijinal İmza Hücresinin tam bir kopyasıdır. Bu Yaradan’ın sevgisinin o hücrenin doğal hakkı olduğu ve her hücrenin özünde istediği zaman iyileşme hakkının ve sevgisinin bulunduğu anlamına gelir. Bedendeki her hücre kendi kusursuzluğunun anısına sahiptir ve onu asla unutmaz. Her hücre Epifiz salgı bezinin içindeki İmza hücresinin, yani Tanrı Hücresinin anısının bir parçasıdır. Kökeninde enerjisel olan İmza Hücresi, her insanın öz yapısında hücrelerin bilincine hitap eden eşsiz bir hücredir.

İmza Hücresi “Lemurya Bilgileri”ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir şifa türüdür.


1495 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam