İmza Hücresi Şifasındaki Asli Güçler

Tıpkı yaradılışta ruhsaldan fiziksele doğru bir akış olduğu gibi, İmza Hücresi şifasında da asli şifa güçlerinde bir akış vardır. Bu asli güçler insanın dört bedenli sistemine bütünleyici bir biçimde örülüdür. Onlar İmza Hücresi Şifası denen enerjilerin bir örgüsü içinde birleşen güçlü kuvvetlerdir. Foton enerjisiyle dolmuş nefesle, Yaradan’ın altın parçacıkları ruhsal bedeni epifiz salgı bezine ve zihinsel bedendeki İmza Hücresine bağlar. Orada niyetin gücüyle zihinsel bir şifa vizyonu yaratılır.

Ruhsal – Nefesin ve Foton Solunumunun Gücü…

İmza Hücresi Şifası, derin nefes alma sanatıyla başlar. Bu normal bir solunum değildir. Foton enerjisi ile yapılmaktadır.  Foton enerji ve doğal nefes birlikte kullanılır. Foton enerjisi bir kuantum elektromanyetik ışık enerjisi birimidir. Bu enerji o kadar yüksek bir frekansta titreşmektedir ve o kadar genişleyicidir ki, ancak bir mikroskop altında görülebilir. Düşüncenin ve niyetin gücü bu şifa sürecinde kuantum parçacıklarını yönlendirir ve biz “düşünerek’’ foton enerjisini bir şifa enerjisi haline dönüştürürüz.

Zihinsel – Niyetin Gücü…

İmza Hücresi Şifası uygulamasında en derin enerjilerden biri niyetin gücüdür. Her şifa niyetin gücünden kaynaklanmalıdır ve niyet başarılı bir şifaya giden en direkt yoldur. Şifa süreci zihinsel bedende başlar; şifa verenin ve alanın zihninde şifa niyetinin ve vizyonunun berrak olması iyileşme olasılığını büyük ölçüde artırır.

Duygusal – Sevginin Gücü…

Dünya, yuvamız bizim iyi ile kötü arasındaki farkı öğrenme şansına sahip olabileceğimiz bir yerdir. En önemlisi dünya tek yaşamda sevgiyi öğrenme ve edinme konusunda en büyük potansiyeli barındırır. Biz çoğunlukla sevginin gücünün kalbin gücü olduğuna inanırız. Daha büyük gerçek, sevginin gücünün aslında Yaradan’ın enerji kuvvetiyle aynı şey olduğudur.

Fiziksel – İyileştirici Dokunuşun Gücü…

Yumuşak dokunuş sanatı İmza Hücresi Şifasında son derece önemlidir. Dokunmak ve dokunulmak tüm insanlar için temel bir ihtiyaçtır. Örneğin ideal sağlık ve gelişim için bir bebeğin doğduğu andan itibaren epey kucaklanıp okşanması gerekir. Dokunuşun şifa verici gücü ile kişi daha çabuk iyileşecektir.

 


1780 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam