Hayat Amacı Sistemi ( Numerolejik Analiz )

İnsanlar hayatlarında bir anlam, bir yön ve amaç bulma konusunda doğal bir itilimi paylaşırlar…

Bu hayat amacımızı anlamada psikolojik gelişimimiz ruhsal tekamülümüz için biyolojik ihtiyaçlarımız kadar önemlidir. Birçoğumuz bilinçli olarak özel bir hayat amacına sahip olduğumuzu kabul etmesek de bilinçaltımız sezgilerimiz, rüyalarımız vasıtasıyla mesajlar yollayarak bize ulaşmaya çalışır. Burada bir şeyler yapmak üzere bulunduğumuzu hisseder fakat bunu hayatımızın koşuşturmaları içinde hayat amacımızı keşfedip anlamayabiliriz.

Hayat amacı sistemi, kendimiz ve başkaları ile ilgili farkındalığımızı görmemize olanak sağlar. Kendimizi analiz edebildiğimizde değişmek için ortam sağlar, Hayat Amacı Sistemi ile de değişimi yaratacak vasıtalara ulaşırız. Bu sistem hayat yolunda sağlığımızı, ilişkilerimizi, işimizi, hayatımızın diğer yönlerini değiştirmemize yardımcı olacak bilgileri bize sunar. Tarih boyunca hüküm süren devamlılıkları ve uygulamaları nedeniyle bunları spiritüel yasalar olarak anlamlandırırız. Bu yasalar hayatımızı değiştirecek güce sahiptir.

Hayatımız için en önemli yasaları keşfetmek üzere önce hayat yolumuzu berraklaştırmamız, açıklığa kavuşturmamız gerekir. Doğum tarihi kullanılarak yapılan Hayat Amacı Sistemi (Numerolojik Analiz) ile kendimizi yeni bir biçimde değerlendirmemize ve başkalarının duygularını anlayabilmemize yardımcı olur.


1163 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam