Biyografisi

Sultan KOÇ,Ankara’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezuniyetine yine aynı üniversitede Fotoğrafçılık ve Kamera Bölümü mezuniyetini ekledi. Kamu kurumunda idari kadroda görev yaptı.

Spiritüel boyut ve yardımcı terapi yöntemlerine olan ilgi ve merakı ile bu konuda yaptığı araştırmalar sonucu sırasıyla Reiki, Merkaba, Tekrar Bağlantı Terapisi (The Reconnection), Kabala, İmza Hücresi Şifası (Signature Cell), Maya Şaman Öğretisi konularında sertifika eğitimlerini tamamlamıştır. On yıldır süregelen bu eğitim ve seminer programları sonucu Reiki ve İmza Hücresi Şifası Uygulayıcısı olmaya hak kazanmıştır.

Bireysel şifa seansı uygulamaları ile insanların kişisel gelişim süreçlerine yardım etmekte, onların kendi farkındalıklarına ulaşmalarına, hastalıklardan kurtulmalarına ve zihinlerini sakinleştirerek daha huzurlu ve sevgi dolu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktadır.

Sonrasında, Temel Koçluk Eğitimi ve Yaşam Koçluğu eğitimlerini tamamlamış olup, kişilerin var olan potansiyellerini ortaya çıkarmasına, ulaşılabilir hedeflere ulaşmasına ve öğrenmesine yardımcı olmaktadır.


3444 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam