18.11.2011 SABAH ANKARA

Kış Sezonunda Daha İyi Bir Siz 

Günümüzdeki en iyi anti-aging uygulamaları, sizi yıllarca daha genç gösterebilir; silüetinizi düzeltebilir ve doğal özelliklerinizi ortaya çıkarabilir. Kış, gelecekteki tatil sezonuna hazırlanmak için en uygun zamandır. Cildin bütünlüğünü bozmayan ve risk oluşturmayan bazı uygulamaları öğle tatilinizde bile alabilirsiniz. Amacınız ister yüz ifadenizi gençleştirmek olsun, ister cildinizi daha canlı göstermek olsun, çeşit çeşit anti aging programları arasından biri veya birkaçı mutlaka size uygundur. Bu konuda sizi yönlendirecek doktorunuzla görüşerek, en yeni anti aging uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.  Doktorunuz size detaylı bir seansta tüm popüler uygulamalar hakkında bilgi sunabilir.

Yüz ve vücut için fraksiyonel cilt yenileme…

Eğer göz çevrenizde ince çizgi ve kırışıklıklar varsa veya el, yüz ve boynunuzda  güneş lekeleri oluşmuşsa, size Fraksiyonel cilt yenilemeyi önerebiliriz. Fraksiyonel cilt yenileme işlemlerinde,cildin derindeki katmanlarına  Fraxiyonel CO2 lazeri ile lazer ışınları ve ısı enerjisi uygulanarak ciltte gerilme elde edilir. Bu sayede cildin kolajen ve elastin seviyesi artar, sonuç olarak daha dolgun ve daha genç görünüm elde edilir. Bu derinlemesine yenileme işlemi, ayakta tedavi ile gerçekleştirilir. Sonuç daha genç ve sağlıklı bir görünümdür.

Cerrahisiz cilt gerdirme uygulamaları…

Eğer cildinizin daha canlı görünmesini istiyorsanız veya boyun, yüz ve el cildiniz çok sarkıksa, size Nlite V lazer veya cildi uyaran ışık karışımını ihtiva eden Lumina cilt gerdirme işlemlerini tavsiye ediyoruz. Cildi riske sokmayan bu iki uygulamada da cildin gerginliğini sağlayacak orta kısmındaki  dokular ısıtılır ve kolajen üretimi artırılır. Sonuçları hemen hissedersiniz. Zamanla cilt daha da güçlenir.

Dermal dolgular ve yüz gençleştirme…

İnce çizgi ve kırışıklıklardan naturel yapıdaki hyaluronik asit ihtiva eden dolgular veya Botox ile kurtulmak mümkün. Cildin derinliklerine koyulan dermal dolgularda kırışıklıkları giderici naturel yapıdaki kıkırdak benzeri maddeler bulunur. Böylece siz daha düzgün ve şekilli bir yüze sahip olabilirsiniz. Genel olarak cilt kalitesini artırmak içinde yoğunluğu daha düşük ve su tutma kapasitesi yüksek hyaluronik asit içeren Liquid Facelift uygulaması ile cildin canlılığı, parlaklığı, gerginliği ve kaliteside geliştirilmiş olur.

Enjekte edilen dolgu maddelerinde bulunan hyaluronik asit veya kolajen maddeleri, cilt hacmini de artırır ve sizi yıllarca daha genç gösterir.

Alnıma dolgu yaptırdım, setlikler 2 yıldır hala duruyor?

Birçok dolgu maddesinde dolgunun dokulardaki yaşam ömrünü uzun kılan sentetik ve makromolekül adı verilen birleşenler vardır. Bu maddeler dokularla çok iyi uyuşmadığından dokularda uzun süre kalır ancak dokularda fasülye şeklinde sertliklerin hissedilmesine ve dokuların bu maddelerle uzun süre savaşarak bağışıklık sisteminin zayıflamasına neden olabilir. Bu maddelerde uzun yıllar içerisinde dokulardan kendi kendine atılabilir.


2622 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam