14.08.2007 SABAH ANKARA

GENÇ BAKIŞLAR İÇİN

 

Fransız bilim adamları, ciltte yaşlanma ve çeşitli sorunlardan uzak durmak için düşük frekanslı ses dalgaları ile birkaç yöntemi birleştirerek, kısa zamanda, erken ve kalıcı sonuçlar elde edebiliyorlar. Cildin yaşlanmasındaki en büyük etken, çevre faktörleri ve stresle savaşamayan bir cilt halinin oluşmasıdır. Cildi daha güçlü kılmak için tüm sorunlarla savaşan metot şu adımlardan oluşuyor.

Cilt, öncelikle kir ve ölü hücrelerden akustik metotla çalışan bir plaka yardımıyla arındırılıyor. Ardından cilde yavaşlamış refleksleri güçlendiren, elastikiyeti artıran ve cilt altındaki sıvı birikintileri ile toksinleri uzaklaştıran metotlu bir vakum tekniği uygulanıyor.

Daha sonra ise cildin derinliklerindeki damar, sinir ve kaslara zarar vermeden, yenileyen mekanizmaları uyaran düşük frekanslı ses dalgaları kullanılıyor.

YAŞLANMAYI GECİKTİRİYOR

Bu sırada cildi sakinleştiren, uyaran, enerji katan LED terapisi de eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Özel olarak formüle edilen, içinde etken madde düzeyleri oldukça yüksek dermato kozmetikler ise bu işlem sırasında ses dalgaları yardımıyla cilde 30-50 kat daha fazla yediriliyor.

Herkes için yaşlanma sürecinin var olduğundan hareket edersek, bu süreci geciktirmek, daha geç yaşlanmak için cildin çeşitli fonksiyonlarının uyarılmasına ihtiyaç var.

Kaç seansa ihtiyacım var?

Bu yöntem cildin özelliğine göre 3-5 günde ya da haftada bir, 6-10 seans uygulanır. Ciltteki iyileşme belirtileri ilk seanstan itibaren görülmeye başlıyor. Duolift metodu sosyal yaşamı olumsuz yönde etkilemiyor ve uygulama seansı yüz, boyun ve dekolte için 45-60 dakika sürebiliyor. Her yaşa uygun bu metot, ne zaman istenirse gerçekleştirilebiliyor. Daha iyi bir cilde sahip olabilmek içinde tekrarlanabiliyor.


2723 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam