04.11.2011 SABAH ANKARA

EN SIK GÖRÜLEN 4 ESTETİK SORUN

Zayıf ve Dökülen Saçlar…

Saç köklerindeki protein üretimini artıran, saç köklerindeki asalaklar olan demodexleri ortadan kaldıran ve uyuyan biyolojiyi güçlendiren teknoloji radyofrekans ve diyatermi metotlarının bileşiminden oluşan radyodiyatermi metodunu Güney Koreliler geliştirdi. Radyofrekans diyatermi altı haftalık kürler halinde 6 hafta boyunca, haftada bir defa uygulanıyor. Ayrıca evdeki bakımda kullanım sistemi olarak saçlı derideki biyolojik faaliyetleri güçlendiren Hairbelle sistemi de kullanıma geçirildiğinde saçlarda elde edilen etkiler güçlü bir şekilde yaşatılabiliyor.

Yaşlı Göz Çevresi…

Özellikle göz çevresindeki elastikiyet kaybına bağlı ortaya çıkan torbalanma problemlerinde esneyen cildi hızla sıkılaştıran, aynı zamanda yüz ve boyunda da elastikiyeti güçlendiren Nlite V Lazer tedavisi ile 1 -2 seansta ciltteki yaşlılık belirtileri onarılabiliyor. Göz çevresinde mimiklerini fazla kullananlar için ise tedaviye Botox ilavesi de başarıyı güçlendiriyor.

Ameliyat İzlerinden Arınmak…

Ameliyat izleri, yara yanık izleri ve sivilce izleri ise yaşamımız boyunca taşımak zorunda kaldığımız problemler. Bu izlerin kaldırılması % 100 olarak mümkün olmasa belli belirsiz hale getirilebiliyor. İngilizlerin geliştirdiği Nlite V lazer sistemi izlerin küçültülmesi için son derece etkin bir sistem olarak görülüyor ve ayda bir gerçekleştirilen seanslar halinde tedavi yürütülüyor. İleri derecedeki problemlerde ise plastik cerrahiden faydalanılıyor.

Sigaranın İzleri Dudak Çizgileri…

Sigara içenlerde dudaktaki kaslar güçlenerek dudakların büzülmesi, sigaradaki nikotin ve diğer zehirlerden  dolayı dudak dokusunun sağlığının bozulması, yenilenme gücünün düşmesi ile derin çizgilerin oluşması sıklıkla görülen olumsuz etkiler. Nlite V Lazer Sistemi, botox ve ilave olarak naturel hyaluronik asit içeren Surgilips dolgu maddesi ardı sıra kullanılarak dudaktaki bu olumsuz etkiler küçültülebiliyor, dudak daha genç ve daha estetik hale getirilebiliyor.

Dövmelerden Arınmak Mümkünmü ?

Dövmelerin yaptırılması kadar çıkarılması da oldukça büyük bir zorluk arz ediyor. Dövmelerin çıkarılmasında aktif Q anahtarlı lazerlerden özellikle İngilizlerin geliştirdiği Lumina Q sistemi oldukça başarılı görülüyor. Bu sistem derinlerdeki pigmentleri cilde zarar vermeden patlatıyor ve emilmesini sağlıyor. Bunun için birkaç seans genellikle yeterli olmakla birlikte bazen daha uzun seanslar gerekebiliyor.


2562 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam