01.08.2006 SABAH ANKARA

YAŞLILIĞIN İZLERİ SİLİNİYOR

 

İngiliz bilim adamları yaşlanmanın belirtisi olan cilt kırışıklıklarının bir ya da birkaç seansta belirgin olarak azalmasını sağlayan sistemi geliştirmeyi başardılar

İngiliz bilim adamları yaşlanmanın belirtisi olan cilt kırışıklıklarının bir ya da birkaç seansta belirgin olarak azalmasını sağlayan sistemi geliştirmeyi başardılar. Amerikan sağlık otoriteleri tarafından onaylanmış Nlite V Lazer sistemi ile kırışıklıklar 1-3 seansta ortalama %65-85 oranında azaltılabiliyor. Nlite V lazer yönetiminde cilt soyulmadan kırışıklıklar tedavi ediliyor, dolayısıyla ciltte yara, şişlik, ağrı veya sosyal hayatı etkileyici herhangi bir kötü görüntü oluşmuyor ve işlem sırasında acı oluşmadığından anesteziye de gerek duyulmuyor. Tek seans tedavi ile yaklaşık 3 ay içerisinde kırışıklıklarda maksimum düzeyde azalma görülüyor ve elde edilen tedavi sonucu, ortalama 2-3 yıl dayanabiliyor.  Ciltte herhangi bir yan etkisi olmadığı ve tamamen cildin doğal biyolojik yenilenme sistemini aktive ederek etkilerini gerçekleştiren Nlite V tedavisinde, ciltte soyma oluşmadığından ve ciltteki pigment üreten hücreler etkilenmediğinden her mevsim tedavi yapılabiliyor. Tedavi sırasında güneşten korunmaya gerek yok, her yaşta ve bölgede rahatlıkla uygulanabiliyor. Yaşlandığımızda ciltteki kollajen, elastin, hyaluronik asit ve benzeri proteinler belirgin olarak azalıyor. Özellikle stres, dengesiz beslenme, nemsizlik, kuru hava, sigara kullanımı, solaryum ve güneş proteinlerin hızla azalmasına neden oluyor.

Nlite V lazer tedavisinde tedavi maliyetleri diğer lazer sistemlerine ve kırışıklık dolgu maddelerin uygulanmasına göre son derece ekonomik seviyede. Nlite V kırışıklık tedavi sisteminin, örnek olarak göz çevresi için tedavi süresi 10 dakika, tüm yüz için ise 30 dakika civarında sürmekte ve bir öğlen yemeği aralığında bile bu işlemi yaptırmak mümkün olmakta. Nlite V tedavi sistemi ile sadece kırışıklıklar değil, aynı zamanda aktif akne problemlerini, yüzdeki ve vücuttaki sivilce izlerini, ameliyat veya yara- yanık izlerini, vücuttaki çatlakları, bacaklardaki kalın damarları da tek bir seansta belirgin olarak azaltmak mümkün olabilmektedir. Özellikle sedef hastalığı olanları da derilerindeki hastalığa ait plaklar ve çiçek hastalığı sonrası yüzde kalan çöküntü şeklindeki izlerde ortadan kaldırılabilmektedir veya belirgin olarak azaltılabilmektedir.


2524 kere okundu
Test

Form Gönderimi

Tamam