Cildin içerisine alın, göz çevresi, dudak çevresi, göz altındaki mimik kırışıklıklarının azaltılması ve kontrol altına alınmasına yönelik olarak botox uygulamaları gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca göz altındaki katlantıların azaltılması, düşük burun ucunun kaldırılması, düşmüş ağız köşelerinin yükseltilmesi, boyundaki platysma bantı olarak adlandırılan kas katlantılarının düzgünleştirilmesi amaçlarına yönelikte kas içerisine botox enjeksiyonu yapılmaktadır. 

Yüzünde terleme olanlar için ise cilt içerine botox enjeksiyonu yapılarak terlemem kontrolü de sağlanabilmektedir.

Ciltteki hacim kaybı ve derin çökmelerin hafifletilmesi ile sivilce izleri ve travmatik çöküntülerin hafifletilmesine yönelik olarak cilt içerisine veya cilt altı yağ dokusu içerisine saf hyaluronik asit enjeksiyonları yapılmaktadır.

Cildin nem kapasitesinin, gerginliğinin ve kalitesinin artırılmasına yönelik olarak saçlı deri, yüz, boyun, dekolte, göğüsler, eller ve kollarda cilt içerisine hyaluronik asit, vitamin ve cildin ihtiyacı olan destek maddeleri enjekte edilmektedir.

Yüz, boyun, dekolte, eller, kollar ve vücuttaki elastikiyet problemleri ile cilt altı yağ dokusunun arttığı durumlarda; gerek cildin elastikiyetinin ve kalitesinin artırılması, gerekse de cilt altı yağ dokusunun azaltılmasına yönelik olarak doku içi karbondioksit enjeksiyonları gerçekleştirilmektedir.

> Bize Sorun